Навчальний процес

Реалізація Базового компонента  дошкільної освіти забезпечується освітніми програмами та навчально-методичною літературою, що затверджена або рекомендована Міністерством освіти і науки України чи схвалена для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

Чинні  освітні програми,

навчально-методична література

1. "Стежинки у Всесвіт"- комплексна освітня програма для дітей раннього та передшкільного віку (наук.керівник професор К.Крутій)

1. Парціальні освітні програми:

• «Радість творчості»- програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку (авт. Борщ Р.М., Самойлик Д.В.)

• «Веселкова музикотерапія»- оздоровчо-освітня програма роботи з дітьми старшого дошкільного віку (авт. Малашевська І.А.);

• «Грайлик»- програма з організації театралізованої діяльності в ДНЗ (авт. Березіна О.М.).