Порядок прийому дітей до ЗДО

Першим кроком вступу до дитячого садка є електронна реєстрація дитини в єдиній комп'ютерній базі даних на сайті "Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади" http://reg.isuo.orgшляхом оформлення заявки у розділі "Мої заявки" батьками або особами, які їх замінюють, чи реєстратором (за зверненням батьків або осіб, які їх замінюють), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою. Подача в електронному вигляді заяви забезпечить попередню реєстрацію дитини в електронній черзі до дитячого садочка з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Прийом документів для вступу до дошкільного закладу та формування новостворених груп здійснюватиметься відповідно до закріплених територій обслуговування на підставі документів визначених законодавством. Новостворені групи почнуть функціонувати з 1 вересня поточного року.

Важливим нововведенням у 2015 році стало підписання Договору про співпрацю між комунальним закладом освіти “Заклад дошкільної освіти (центр розвитку дитини) №392” та батьками, або особами, які їх замінюють.

Прийом дітей проводиться на основі поданих документів:

- Заяву від батьків або осіб, які їх замінюють;
- Медичну довідку про стан здоров'я дитини;
- медичну довідку про епідеміологічне оточення;
- Ксерокопію свідоцтва про народження дитини;
- Для пільгових категорій копії документів, які посвідчують дану пільгу.

Пільгами користуються:
- Діти, які мають статус потерпілих від аварії на ЧАЕС, діти - сироти.
-Сім’ї військовослужбовців приймаються без надання прописки (згідно довідки командира військової частини).
- Стосовно дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, додатково подається висновок психологомедико - педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу, направлення місцевого органу управління освітою;
- стосовно дітей-інвалідів – індивідуальна програма реабілітації.

За дитиною зберігається місце у дошкільному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній період (75 днів).

Відрахування дітей із дошкільного закладу може здійснюватись:
- за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
- на підставі медичного висновку про стан здоровя дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в дошкільному закладі;
- у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом 2 місяців.
   Термін письмового повідомлення батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини два тижні.