Вітаємо всіх педагогічних працівників з професійним святом!!!

02.10.2015
5 жовтня - День працівника освти. Вітаємо всіх педагогів з професійним святом!!!

Любі колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого професійного свята —

Дня працівника освіти!

Педагог - «дошкільник»… У цьому слові сконцентровано все: вдача, фах, талант, майстерність, любов, снага, відданість… Саме ви ведете дітей стрімкими стежками навколишнього світу, навчаєте першої азбуки життя, прищеплюєте доброту, людяність, чуйність, розкриваєте красу світу й людського серця.

Ваша щоденна праця — нелегка. Однак саме на вас доля поклала відповідальність за творення майбутнього покоління української нації — мудрого в прийнятті рішень, чесного у своїх справах, свідомого в думках.

Тож висловлюємо вам щиру подяку за наполегливу, чесну, натхненну працю, що наповнює світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю. Сподіваємося, що наша тісна співпраця й надалі збагачуватиме українське дошкілля інноваційними ідеями та перспективним досвідом.

Зичимо вам здоров’я і невичерпних сил, ентузіазму у втіленні планів і творчих задумів, підтримки й розуміння з боку колег та друзів. Хай у родинах ваших панує злагода й достаток, а в серцях — спокій і затишок! Хай небо над нашими головами буде мирним і яскраво блакитним, а всі-всі діти — усміхненими й щасливими!

З повагою, адміністрація дошкільного навчального закладу №392