З Днем знань!!!

1 вер. 2016
Щиро вітаємо всіх з Днем знань!!!

Шановні освітяни, дорогі учні, студенти та батьки!

Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року!

День знань – не лише старт чергового етапу освітнього процесу, не просто загальнодержавне, загальнонаціональне свято, це свято – глибоко родинне і об’єднуюче. Адже діти цього дня сядуть за одні парти, у них будуть одні вчителі й політичні пристрасті дорослих залишаться далеко за межами навчального закладу. Упевнені, що новий навчальний рік стане ще одним кроком на шляху розвитку освіти, і ми зможемо досягти всього того, що запланували.

Ми пам’ятаємо також чудовий вислів Антона Павловича Чехова: «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина». Тоді що казати про освітянина, який допоміг дитині прочитати книгу або ж опанувати нову мову? Скільки разів він людина? Безліч! У цьому й полягає особливий статус вчителя. Тож, із вдячністю за щоденну важку працю, за шляхетну справу вклоняємося перед вчителями та викладачами, які дарують знання й тепло своїх сердець, віддаючи кожному вихованцю частинку душі.

Бажаємо усім успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця і наповнюють їх святковим настроєм!

З повагою, адміністрація КЗО "Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №392