28 квіт. 2017
28 квітня на базі КЗО ДНЗ (ЦРД) №392 був проведений міський семінар-практикум для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів на тему "Соціально-фінансова освіта - крок у майбутнє"

Міський семінар-практикум для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів на тему "Соціально- фінансова освіта - крок у майбутнє!". Впровадження програми  соціальної та фінансової освіти дітей "Афлатот"

№   Зміст роботи                                                            Форма проведення            Час проведення                Відповідальні

1      Зустріч та реєстрація учасників семінару                                                       9.00-9.30                       Дикун І.В., Євтушенко Л.І.

2       Виставка до Міжнародного проекту соціальної

і фінансової освіти дітей від 3-7 років АФЛАТОТ      Виставка                      9.00-9.30                        Кошеленко В.М., Євтушенко Л.І.

3      Презентація проекту

“Соціально-фінансова освіта – крок у майбутнє”   Мультимедійна презентація 9.30-10.00              Ізваріна О.А., Мезенцева М.О.

4      Казка “Привіт! Мене звати Афлатун”                     Інсценізація                       10.00-10.30                Курман Л.І., Федончук І.В.

5      Квест “Пізнавальні іскринки                                     Квест з елементами         10.30-11.30                 Дуленко Н.В., Горб Ю.В.

з Афлатунової скриньки”                                          пазл-технології

(за розділами програми “Афлатот”)

6       Рефлексія, підведення підсумків                         Круглий стіл                        11.30-11.45                 Ізваріна О.А., Паук С.Л.,

Купріє нко В.І.

7        Ярмарок Афлатуна “Накопичуємо,                    Кава-брейк                        11.45-12.15                       Покотило М.О.

витрачаємо, ділимось”

ФОТОЗВІТ ЗАХОДУ