З Днем Державного прапора України та 27-ю річницею незалежності України

23 серп. 2018
23 серпня в Україні відзначається День Державного прапора

Дату було засновано в 2004 році указом президента Леоніда Кучми. При цьому український прапор має дуже багату історію. Так, першим задокументованим використанням жовтого та синього кольорів був герб Львівської землі. А перше визнання синьо-жовтий прапор отримав 22 березня 1918 року, коли Центральна Рада прийняла Закон, затвердивши поєднання жовтого і блакитного кольорів як прапор Української Народної Республіки. 23 серпня 1991 року, після провалу путчу в Москві, група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор до сесійної зали Верховної Ради. Відзначається, що прапор досі, як реліквія, зберігається в музеї Ради. 28 січня 1992 року ВР прийняла закон про Державний прапор України. Відповідно до сучасної інтерпретації, жовтий колір символізує пшеничні поля, а синій — небо над ними.

На виконання указів Президента України від 11.04.2018 №99/2018 "Про відзначення 27-ї річниці незалежності України" від 23.08.2004 №987/2004 "Про День Державного Прапора України (зі змінами), розпорядження Дніпровського міського голови від 16.08.2018 №1090-р "Про проведення заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора" 23 серпня у Комунальному закладі освіти "Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №392" Дніпровської міської ради був проведений виховний захід з дітьми "Моя країна - рідна Україна".

Діти брали участь у наступних заходах:

• Флешмоб малюнків на асфальті "З Україною в серці";
  • Спортхвилинка "Юні козачата";
  • Майстер-клас "Прапорець до свята"
  • Колективна аплікація "Моя країна - рідна Україна";
  • Флешмоб з тканинами "Крилатий вітер розвиває стяг - наш прапор майорить неначе птах"

Фотозвіт даного заходу доступний за писиланням:

День Державного Прапору в ДНЗ 392