Комунальний заклад дошкільної освіти (центр розвитку дитини) № 392 Дніпровської міської ради

День безпеки дитини в КЗО ДНЗ(центр розвитку дитини) №392 ДМР

14 жовт. 2014
14 жовтня 2014 року в комунальному закладі освіти "Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №392 було проведено День безпеки дитини

Основна мета «Дня безпеки дитини»:

1.  Удосконалення професійної майстерності педпрацівників та впровадження в навчально-виховний процес ефективних інтерактивних методик, передового досвіду з питань безпеки життєдіяльності.

2.  Формування у дітей навичок в оточуючому середовищі.

3.  Відпрацювання командно-начальницьким і особовим складом формувань та працівниками ДНЗ питань щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, ліквідації їх наслідків та захисту персоналу і дітей.

Евакуація дітей дошкільного закладу по учбовій тривозі

Протягом дня з дітьми і персоналом ДНЗ виконано всі заходи, передбачені планами проведення «Дня безпеки дитини».

Для проведення «Дня безпеки дитини» залучили:

-         керівний, педагогічний склад і технічний персонал ДНЗ;

-         ланку зв’язку та оповіщення;

-         дошкільників.