З Днем захисту дитини!

1 черв. 2015
Вітаємо всю малечу зі святом - Днем захисту дитини!!!

1 червня - День захисту дитини!

Вітаємо вас з Днем захисту дітей.

Цей день нагадує нам, дорослим, про необхідність поваги прав наших маленьких співвітчизників.

Адже саме з дитинства починається формуватися світогляд та характер. Саме тому піклування про підростаюче покоління повинне бути спільним обов’язком батьків, суспільства та держави.

Зараз наша країна переживає важкі часи. Війна навчила нас по-новому сприймати слова спокій, мир, щастя. Та саме діти надихають нас на боротьбу. Заради їх щастя ми долаємо всі труднощі і перешкоди. Хочеться, щоб наші нащадки зростали під мирним небом у любові і достатку. Щоб лунав на нашій землі дзвінкий дитячий сміх!

Дякуємо всім батькам, вихователям, педагогам, соціальним працівникам за щоденну натхненну працю,  любов та турботу про дітей.

Бажаємо всім миру та добра, а вам, дітлахи, безтурботного дитинства!

У День захисту дитини у комунальному закладі освітим "Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №392 ДМР відбулося свято на свіжому повітрі для дітей всіх вікових груп.

Три команди "Веселуни", "Барбоскіни" та "Вінні-Пухи" змагалися за звання найспритніших, найсміливіших у спортивних змаганнях. Перемогла "дружба!!!

Учасники змагань були нагороджені почесними грамотами.

фотоогляд свята