Мережа груп

 

Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №392" Дніпровської міської ради

 

 

 

 

3 групи раннього віку:


 

 

Ранній вік (3 рік життя) - 3 групи:                     мова навчання - українська

  

      

                                                                    
 
 Група №1 "Гномики"                     
                                       Вихователі:  Валентина Іванівна Портна, Людмила Миколаївна Кузьміна
                                       Помічник вихователя:  Людмила В'ячеславівна Оберемок                                       
                   

                                                             
 
                                                             
 Група №2 "Чудасики"
                                            Вихователі: Лариса Анатоліївна Чвертка, Людмила Миколаївна Кузьміна    
                                            Помічник вихователя:  Галина Іванівна Агафонова
           

 

 

 
Група №3 "Перлинки"                          

Вихователі:  Надія Василівна Михайленко, Світлана Михайлівна Бозюкова

Помічник вихователя:  Валентина Олексіївна Ющенко

 

 

 

3 групи молодшого дошкільного віку

 

 

 

Молодший дошкільний вік (4 рік життя) - 3 групи:                      мова навчання - українська

 

 

 

 

Група №4 "Пізнайки"

Вихователі:   Олена Іванівна Абрамова, Наталія Вікторівна Потомець

Помічник вихователя:  Любов В'ячеславівна Циновська

 

 

Група №5 "Капітошки"

Вихователі:  Тетяна Павлівна Лобанова, Наталія Володимирівна Ємець

Помічник вихователя:  Лариса Михайлівна Коровніченко

 

 

 

 

Група №6 "Грайлики"

Вихователі:  Вікторія Миколаївна Кошеленко, Тетяна Павлівна Магала

Помічник вихователя:  Світлана Юріївна Мокренко

 

 

 

 

3 групи середнього дошкільного віку

 

Середній дошкільний вік (5 рік життя) - 3 групи:               мова   навчання  - українська

 

 

 

Група №7 "Всезнайки"

Вихователі:   Тетяна Геннадіївна Кривуля,  Валентина Дмитрівна Гордієнко

Помічник вихователя:   Лідія Петрівна Золотаревська

 

 

 

Група №8 "Чудасики"

Вихователі:   Інна Леонідівна Савченко,  Світлана Михайлівна Луценко

Помічник вихователя:   Валентина Григорівна Кучеренко


 

 

 

 

Група №9 "Чомусики"

Вихователі:   Ганна Юріївна Басараб,  Вікторія Валеріївна Карпович 

Помічник вихователя:   Роза Григорівна Савченко

 

 

 

 

3 групи старшого дошкільного віку:


 

Старший дошкільний вік (6 рік життя) - 3 групи:       мова навчання  -  українська

 

 

 

 

 

Група №10 "Мрійники"

Вихователі:   Ніна Михайлівна Русінова, Тетяна Миколаївна Бурда

Помічник вихователя:   Нінель Сергіївна Ініна

 

 

 

 

 

Група №11 "Розумники"

Вихователі:  Ганна Миколаївна Москаленко,  Лариса Іванівна Дідковська

Помічник вихователя:   Людмила Ілларіонівна Стребуль

 

 

 

 

 

Група №12 "Несумуйки"

Вихователі:   Тетяна Дмитрівна Оліфіренко,  Інна Володимирівна Дикун

Помічник вихователя:   Тетяна Олексіївна Варава

 

                                                                                                                                                                                                           
                                                                                                                                                                
                                                                                             

у тому числі в садку функціонує дві групи дітей з порушенням опорно-рухової системи