УВАГА! БАТЬКИ!

24 черв. 2015
ПОРЯДОК встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах

УВАГА БАТЬКИ!!!

Відповідно до ч.5 ст.35 «Про Державний бюджет України на 2015 рік», «батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі у розмірі, що становить не менше 60 відсотків (у міській місцевості) та не менше 40 відсотків (у сільській місцевості) від вартості харчування на день.

Від плати за харчування дитини звільняються батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім'ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних та комунальних дошкільних навчальних закладах».

Пільги на харчування
(зі змінами від 01.01.2015)

На підставі Наказу Міністерства освіти і науки № 667 від 21.11.2002 р. пільгами на харчування користуються наступні категорії дітей:
Діти з малозабезпечених сімей;
Діти-сироти (опікуни);
Діти з багатодітних сімей.

Для оформлення пільги на харчування необхідно надати наступні документи:

Діти з малозабезпечених сімей (харчування безкоштовне)

Довідка з Управління праці та соціального захисту населення (оригінал) - 1 шт. (поновлюється 1 раз у півроку)
Ксерокопія свідоцтва про народження дитини - 1 шт.
Довідка форма № 3 - 1 шт.

Діти-сироти (опікуни) (харчування безкоштовне)

Ксерокопія свідоцтва про народження дитини - 1 шт.
Ксерокопія рішення суду про опікунство - 1 шт.

Діти з багатодітних сімей (троє і більше дітей віком до 18 років) (оплата за харчування 50 %)

Ксерокопія свідоцтв про народження всіх дітей - по 1 шт.
Ксерокопія посвідчення багатодітної сім'ї - 1 шт.
Довідка форма № 3 - 1 шт.

Для одиноких матерів пільги Законом не передбачені!