Педагогічна рада в КЗДО № 392 ДМР

7 вер. 2023

7 вересня 2023 року в КЗДО № 392 ДМР відбулася педагогічна рада "Організація освітньої діяльності ЗДО у 2023-2024 навчальному році", на якій обговорені питання підготовки ЗДО до нового навчального року, організації та змісту навчальної та виховної діяльності відповідно до рекомендацій МОН України та Дніпровської міської ради.

Також були визначені пріоритетні напрямки роботи та завдання на період 2023-2024 навчльного року, схвалені та затверджені річний план роботи ЗДО, форми планування освітнього процесу, режим дня та розклад занять з дітьми всіх вікових груп. Висвітлені питання атестації педагогічних працівників в нових умовах, участь в проєктах і гуртках КЗДО № 392 ДМР.

Фотоматеріали засідання Педагогічно ради від 07 вересня 2023 року в КЗДО № 392 ДМР

Пріоритетні завдання на 2023-2024 навчальний рік по КЗДО № 392 ДМР

1. Організація та підтримка безпечного освітнього простору, забезпечення колективної та особистої безпеки учасників освітнього простору.

2. Поглиблення системної та послідовної роботи з національно-патріотичного виховання дітей через подальше формування у дошкільнят комплексу знань про сім’ю, родину, рідне місто, Батьківщину, Україну.

3. Формування в дітей дошкільного віку екологічно-економічної свідомості в контексті сталого розвитку.

4. Впровадження сучасних методів та інноваційних технологій у взаємодії з родинами вихованців з метою забезпечення запитів батьків, надання допомоги у вихованні і розвитку дітей.