Мережа груп

 

Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №392" Дніпровської міської ради

 

 

 

 

3 групи раннього віку:


 

 

Ранній вік (3 рік життя) - 3 групи:                     мова навчання - українська

  

      

                                                                    
 
 Група №1 "Гномики"                     
                                       Вихователі:  Валентина Іванівна Портна, Людмила Василівна Кузьміна
                                       Помічник вихователя:  Людмила В'ячеславівна Оберемок                                       
                   

                                                             
 
                                                             
 Група №2 "Чудасики"
                                            Вихователі: Лариса Анатоліївна Чвертка, Людмила Миколаївна Кузьміна    
                                            Помічник вихователя:  Галина Іванівна Агафонова
           

 

 

 
Група №3 "Перлинки"                          

Вихователі:  Надія Василівна Михайленко, Світлана Михайлівна Бозюкова

Помічник вихователя:  Савченко Лілія Григорівна

 

 

 

3 групи молодшого дошкільного віку

 

 

 

Молодший дошкільний вік (4 рік життя) - 3 групи:                      мова навчання - українська

 

 

 

 

Група №4 "Мрійники"

Вихователі: Ніні михайлівна Русінова, Тетяна Миколаївна Бурда

Помічник вихователя: Ніна Олександрівна Бондаренко

 

 

Група №5 "Розумники"

Вихователі: Ганна Миколаївна Москаленко, Лариса Іванівна Дідковська

Помічник вихователя: Людмила Ілларіонівна Стребуль

 

 

 

 

Група №6 "Несумуйки"

Вихователі: Тетяна Дмитрівна Олефіренко, Інна Володимирівна Дикун

Помічник вихователя: Карина Валеріївна Коровніченко

 

 

 

 

 

3 групи середнього дошкільного віку

 

Середній дошкільний вік (5 рік життя) - 3 групи:               мова   навчання  - українська

 

 

 

Група №7 "Пізнайки"

Вихователі: Олена Іванівна Абрамова, Наталія Володимирівна Ємець

Помічник вихователя:  Любов В'ячеславівна Циновська

 

 

 

Група №8 "Капітошки"

Вихователі:  Тетяна Павлівна Лобанова, Наталія Анатоліївна Нікітіна

Помічник вихователя: Лариса Михайлівна Коровніченко


 

 

 

 

Група №9 "Грайлики"

Вихователі: Вікторія Миколаївна Кошеленко, Тетяна Павлівна Магала

Помічник вихователя: Світлана Юріївна Мокренко

 

 

 

 

3 групи старшого дошкільного віку:


 

Старший дошкільний вік (6 рік життя) - 3 групи:       мова навчання  -  українська

 

 

 

 

 

Група №10 "Всезнайки"

Вихователі: Валентина Дмитрівна Гордієнко, Тетяна Геннадіївна Кривуля

Помічник вихователя:  Лідія Петрівна Золотаревська

 

 

 

 

 

Група №11 "Чудасики"

Вихователі: Світлана Михайлівна Луценко, Інна Леонідівна Савченко

Помічник вихователя: Валентина Григорівна Кучеренко

 

 

 

 

 

Група №12 "Чомусики"

Вихователі: Ганна Юріївна Басараб, Вікторія Валеріївна Карпович

Помічник вихователя: Роза Григорівна Савченко

 

                                                                                                                                                                                                           
                                                                                                                                                                
                                                                                             

у тому числі в садку функціонує дві групи дітей з порушенням опорно-рухової системи