Навчально-виховний процес офлайн

Пам’ятка щодо перебування дитини в групі дітей на базі КЗО НВО №136

Режим роботи та умови функціонування групи короткотривалого перебування

1. Години роботи групи з 08.30 до 12.30, крім суботи та неділі. Батьки приводять дітей на територію школи о 08.30, де їх зустрічає вихователь.

2. Заняття з дітьми проводяться в приміщенні КЗО НВО №136, де на період повітряної тривоги діти зможуть перебувати в укритті.

3. Про переміщення дітей в укриття під час повітряної тривоги батьків буде оповіщено через батьківську групу в соціальних мережах.

4. З дітьми працюють вихователі та фахівці дошкільного закладу №392, які ознайомлюють батьків з тематикою занять на тиждень.

5. Заняття з дітьми проходять, згідно плану з літнього оздоровлення дітей - ігри на свіжому повітрі і в приміщенні, розваги, театральна діяльність.

6. Забирати дитину можна після 12.00 до 12.10 батькам ОСОБИСТО, або особам , які прописані в заяві батьків.

7. Педагоги відповідальні за безпеку ваших дітей під час освітнього процесу.

ЗОБОВ’ЯЗУЮСЬ:

1. Вчасно приводити та забирати дитину з КЗО «НВО №136».

2. Надати довідку від сімейного лікаря про стан здоров’я моєї дитини та епідеміологічне оточення і надалі щодень надавати достовірну інформацію про стан її здоров’я.

3. Вчасно повідомляти вихователів групи про можливу відсутність або хворобу моєї дитини.

4. Для отримання вчасно інформації про перебування дітей в укритті приєднатися до батьківської групи в соціальній мережі Телеграм «Теремок офлайн». Постійно перебувати на телефонному зв’язку.

5. Не доручати неповнолітнім особам приводити дитину та забирати її із закладу.

6. Забезпечити свою дитину «Тривожним рюкзачком», який діти братимуть в укриття. (В рюкзачок ви можете покласти: пляшечку з водою, паперові та вологі серветки, пачку печива, яблуко, улюблену іграшку, фото сім’ї, за бажанням).

7. Підготувати для дитини інформаційно-контактну картку, в якій зазначити ПІБ дитини, контактні дані батьків та близьких родичів (імена, телефони, адреси), інформацію про можливі особливості, які зможуть допомогти зберегти здоров’я малюка у разі непередбачуваної ситуації.

Алгоритм дій батьків вихованців під час повітряної тривоги:

• Будьте впевнені, що діти прямують до укриття, де є все необхідне для їхньої безпеки та комфортного перебування.

• Підтримуйте атмосферу взаємоповаги: не турбуйте вихователів без нагальної потреби, адже під час повітряної тривоги вони першочергово дбають про дітей.

• Пам’ятайте, що закінчення повітряної тривоги синхронне з повідомленнями від держави, тож діти весь час мають перебувати в укритті.

• Відповідно до ч.2 ст.150 Сімейного Кодексу України, ст.12 Закону України «Про охорону дитинства», ч.3 ст.55 Закону України «Про освіту» батьки зобов’язані дбати про фізичне і психічне здоров’я дитини, тим самим усвідомлюючи ступінь відповідальності за неналежне виконання своїх обов’язків.

• Якщо батьки забирають дитину під час повітряної тривоги з укриття, потрібно написати заяву, що забирають дитину під свою відповідальність.

• Якщо під час сигналу тривоги ви перебуваєте на території школи, дотримуйтеся загальних правил евакуації, прямуйте до підготовленого укриття.

ФОТОМАТЕРІАЛИ ОФЛАН РОБОТИ КЗДО № 392 ДМР НА БАЗІ НВО №136 ДМР

ОФЛАЙН РОБОТА ФАХІВЦІВ КЗДО № 392 ДМР НА БАЗІ НВО №136 ДМР